در راستای اجرای طرح تجربه نگاری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ نخستین بخش از گفت و گوی سیدعباس صالحی منتشر شد

در راستای اجرای طرح تجربه نگاری با هدف ثبت و انتقال تجربیات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران و معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نخستین بخش از گفت و گوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان روزگار فرهنگ، هنر و رسانه منتشر شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این بخش از گفت و گو، سیدعباس صالحی به بیان ضرورت طرح تجربه نگاری پرداخته است.
وی درباره این ضرورت گفت: هدف از طرح تجربه نگاری روایت صادقانه از اقدامات است تا آیندگان بدانند از چه بخش هایی از این تجربیات اقتباس کنند و چه بخش هایی را موفق بداند و از بخش های شکست خورده برای عدم تکرار بهره ببرند. بنابراین این طرح به مسیر مدیریت فرهنگی کشور کمک می کند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در این گفت و گو به ارزیابی مناسبات دولت با حوزه فرهنگ و هنر پرداخته است.
در بخش دیگری از این گفت و گو مروری بر رویکرد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم در حوزه مناسبات اقتصاد فرهنگ و هنر شده است.
همچنین در بخش دیگری از این گفت و گو به رویکردهای اتخاذ شده در جهت کمک به اقتصاد فرهنگ، هنر و رسانه با توجه به نظام ضعیف بودجه در این دوره از مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از این گفت و گو با توجه به تحولات فناوری در کشور و جهان در حوزه فضای مجازی به عنوان یک بازیگر تاثیرگذار، نوع نگاه مواجهه با تحولات را از نگاه رویکرد توصیفی بیان کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *